SYS-E100-12T-E
IoT Gateway Supermicro SYS-E100-12T-E • CSE-E101-03 • X12STN-E-WOHS
Supermicro
SYS-E100-12T-E
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-E100-12T-E
ID produktu w magazynie: 1008982
HS: 8471 49 00 00
ECCN: 5A992C
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 11th Generation Intel® Core™ i5-1145GRE, Processor; Single Socket FCBGA-1449
2. System-on-Chip
4. Up to 64GB Unbuffered Non-ECC, SO-DIMM DDR4 3200MHz; 2 DIMM slots
5. Dual 2.5GbE LAN w/ Intel I225-IT
6. 4 COM (RS-232/422/485), 3 USB 3.2, 1 USB-C 3.2, 4 USB 2.0, 1 DIO via DB9
7. 1 HDMI 2.0b (4K60Hz), 1 HDMI 1.4b
8. -30°C to 50°C Operating Temperature
9. Lockable 12V DC 84W power adapter
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU SYS-E100-12T-E
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa: CSE-E101-03
1 Płyta główna: X12STN-E-WOHS #
Podstawowe okablowanie
Rozmiary (WxSxG) 7.68" (195mm), 5.94" (150mm)
Zasilacz 84W DC
Limit obsługiwanej pamięci 64GB DDR4
Sloty na dyski 1 M.2 2280 B-Key
Płyta główna
Nazwa produktu X12STN-E-WOHS
Więcej informacji na stronie producenta Kliknij tutaj aby zobaczyć Link nie działa? Powiadom nas.
Podstawowe informacje
Chipset SoC
Format 3.5" SBC
Rozmiar 5.7" x 4"
Gniazda rozszerzeń # 0
Procesor
Gniazdo CPU FCBGA1449
Rodzina CPU 11th Generation Intel Core
Wbudowany CPU Nie
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 64 GB
Gniazda pamięci # 2
Obsługiwana korekcja pamięci NON-ECC
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci SODIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 1
Obsługa SAS Nie
NIC # 2
NIC chipset/typ
Chipset Typ
I225-IT 2.5GbE
I225-IT 2.5GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Nie
VGA Nie
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Pobór mocy 28 W