SBI-422B-5NE14
Procesor Blade Supermicro SBI-422B-5NE14 • SBE-820J2 • MBD-B14DBT NVMe
Supermicro
SBI-422B-5NE14
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: SBI-422B-5NE14
ID produktu w magazynie: 24149928
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 50 servers per 42U rack
2. Dual Socket E2 (LGA-4710), Intel® Xeon® 6700/6500-series processors with P-cores or E-cores
3. Up to 16 DIMMs, 1DPC with DDR5-6400MT/s ECC RDIMM
4. Support up to 9 drives per blade
6. OCP 3.0 network card support, e.g. 400G NDR InfiniBand card
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU SBI-422B-5NE14
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa: SBE-820J2 #
1[1] Płyta główna: MBD-B14DBT #
Podstawowe okablowanie
Zatoki na dyski Hot-swap - 4 E1.S drives
M.2 - 1 M.2 2280
Optional: 4 M.2 NVMe via mezz card
Obudowa
Nazwa produktu SBE-820J2
Podstawowe informacje
Procesor Blade Up to 20 half-height 2-socket blade servers
Diody LED Power LED, Fault LED
Ethernet Switch Ethernet Switch – Up to 4x modules
Moduły do zarządzania - Up to 2 CMMs for remote system management with software
- Management Module(s) must be purchased separately
Zasilacze - Up to 8 hot-plug 2200/3000W Titanium power supplies
Chłodzenie Up to 8 cooling fans in PWS modules, 3 optional cooling fan modules (PWS-DF005-2F)
Rozmiary (WxSxG) 14" x 17.6" x 32"