M12SWA-TF
Supermicro
M12SWA-TF
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: M12SWA-TF
ID produktu w magazynie: 821729, 821730
HS: 8473 30 20 00
ECCN: 5A992C
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 3000WX Series Processor, up to 64 Cores
2. Up to 256GB Unbuffered non-ECC UDIMM/ 2TB Registered ECC DDR4 3200MHz SDRAM in 8 DIMMS.
M.2 Key: M-key, U.2 Interface: 2 U.2 sockets (Software RAID 0,1)
4. 4 SATA 3.0 6Gbps (Software Raid 0,1,5 & 10)
5. 1x 10GBase-T LAN port, 1 GbE LAN port (shared with IPMI)
6. ASPEED AST2600 BMC graphics
(3 type A + 2 via header), 2 USB 2.0 ports via header
8. 1 COM port (rear), TPM 2.0 header, 7.1 Channel HD Audio
9. 10 fan header, 4-pin type fan header, 112V-power header for liquid cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU MBD-M12SWA-TF
Podstawowe informacje
Chipset AMD WRX80
Format E-ATX
Rozmiar 12" x 13"
Gniazda rozszerzeń # 6
Procesor
Gniazdo CPU SP3
Rodzina CPU AMD Ryzen Threadripper PRO 3000WX
Wbudowany CPU Nie
Max. CPU # 1
Kształt SNK Standard
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 2048 GB
Gniazda pamięci # 8
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR4
Wbudowane urządzenia
Obsługa SATA Tak
Gniazda SATA # 4
Obsługa SAS Nie
Obsługa NVMe Nie
Obsługa M.2 Tak
Gniazda M.2 # 4
NIC # 2
NIC chipset/typ
Chipset Typ
AQC113C 10GbE
i210AT 1GbE
RAID sprzętowy Nie
IPMI Tak
VGA Tak
Pozostałe
Obsługiwane RSC N/D
Zastosowanie High-efficiency, Cost-effective
Pobór mocy 280 W