LA26AC12-R920LP1
Obudowa Supermicro CSE-LA26AC12-R920LP1 2U 920W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
LA26AC12-R920LP1
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: LA26AC12-R920LP1
ID produktu w magazynie: 1008988
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 171 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis support max. motherboard size - ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13", EE-ATX 13" x 13.68".
Support up to ATX 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed
2. 12x 3.5" (tool-less) or 2.5" (screw) hot-swap SAS3/SATA drive bay with SES3,Optional rear 2x 2.5" hot-swap drive bay kit
3. 12-port LFF Backplane Supports 12 x SAS3/SATA3/NVMe4 Storage Device
4. 920W 1U Redundant Power Supply
5. 7x low-profile expansion slot(s)
6. 3x 8cm high-performance PWM fan(s)
7. Support service tag for system information
8. Comes with standard 2U package with 2-layer carton and SMC logo
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-LA26AC12-R920LP1
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, EE-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak