LA15TQC-R860AW
Obudowa Supermicro CSE-LA15TQC-R860AW 1U 860W Redundant Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
LA15TQC-R860AW
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: LA15TQC-R860AW
ID produktu w magazynie: 814189
Dostępność*: PL: BrakNL: 30 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Optimized for CloudDC motherboard with S-AIOM support, support MB size up to 12.3" x 13.4"
2. 4 x 3.5"(tool-less) or 2.5"(screw) hot-swap SAS3/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U SAS/SATA Backplane with SES2 support
5. 1U 860W Redundant power supply Platinum level, 24Pin output
6. 2x full-height & full-length expansion slot(s) 2x S-AIOM expansion slot(s)
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s) by default, 2x as optional
8. Support Service Tag for system information
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-LA15TQC-R860AW
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 2
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12.3" x 13.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 860 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak