CSE-M35T-1
Kieszeń dyskowa Supermicro CSE-M35T-1 5x 3.5 SAS/SATA HDD
Producent: Supermicro
Numer części: CSE-M35T-1
ID produktu w magazynie: 2167
Waga (brutto): 3.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 25cm x 15cm x 13cm
UPC/EAN: 672042661626
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 5x 3.5" Hot-swap SATA Hard Disk Drive Trays
2. Fan Failure LED and Alarm
3. Overheat LED
4. Drive Activity LED
6. 3x 5.25" Drive Bay Enclosure
7. 9cm Cooling Fan Subsystem
|---|---|
| SKU | CSE-M35T-1 |
| Podstawowe informacje | |
| Pojemność HDD | 5x 3.5 |
| Typ HDD (Hot-Swap) | SAS/SATA HDD |
| Obłożenie | 3x 5.25" Drive Bays |
| Chłodzenie | 1 x 90mm Exhaust Fan |