CSE-826BAC12-R802LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BAC12-R802LPB 2U 800W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
CSE-826BAC12-R802LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: CSE-826BAC12-R802LPB
ID produktu w magazynie: 933863
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Dostępność*: PL: BrakNL: 89 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 800W high-efficiency AC-DC Redundant power supplies
2. Direct attached Storage Rackmount chassis
3. Support 12x SAS3/SATA3/NVMe4 storage devices
4. 3 high-performance fans with adjustable air shroud
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-826BAC12-R802LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, EE-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 800 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak