836BA-R920B
Obudowa Supermicro CSE-836BA-R920B 3U 920W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
Supermicro
836BA-R920B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 836BA-R920B
ID produktu w magazynie: 2072
Waga (brutto): 32.66 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 102cm x 68cm x 33cm
UPC/EAN: 672042104192
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 6 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. Optimized chassis cooling with redundant cooling fans and adjustable air shroud
2. 16x 3.5" hot-swap drive bays supporting SAS2 or SATA3 HDDs with 6Gbps throughput
3. Redundant (1+1) 920W Platinum Level (94%) high efficiency power supplies
4. Direct Attached SAS2 (6Gbps) backplane
5. Up to 20 hot-swap drives with optional slim floppy/DVD sizes and rear 2.5" drive bays
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-836BA-R920B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 3U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 16
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie