829HAC12-R1K62LPB
Obudowa Supermicro CSE-829HAC12-R1K62LPB 2U 1600W Redundant Hot-Swap 16xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 829HAC12-R1K62LPB
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 12x NVMe/ SAS3 Hybrid Drive Bays Provide Ultimate Flexibility
2. Additional 4x 3.5" Hot-swap SAS3/ SATA3 HDD Bays with Rear 2x 2.5 SAS3/SATA3 HDD option
3. Enhanced cooling design w/ 4x 8cm 13.5K RPM high-performance fans
4. Redundant 1600W Titanium Level (96%+) high-efficiency supplies
5. Optional cable management arm for hot-swap access
6. 7x Low-profile, Half-length I/O expansion slots
|---|---|
| SKU | CSE-829HAC12-R1K62LPB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 2U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 1600 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 16 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |