829BTQ-R920WB
Obudowa Supermicro CSE-829BTQ-R920WB 2U 920W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 829BTQ-R920WB
ID produktu w magazynie: 2056
Waga (brutto): 23.60 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 66cm x 28cm
UPC/EAN: 672042105700
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 16.5" motherboards
2.10 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
4.1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
6.4 x 80mm 9500 RPM fan(s)
7.Optional 3 x fans for 100% cooling redundancy
|---|---|
| SKU | CSE-829BTQ-R920WB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 2U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 920 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 10 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |