826BE1C-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BE1C-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 826BE1C-R920LPB
ID produktu w magazynie: 4300
Waga (brutto): 27.22 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042158003
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 68 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis support max. motherboard size - ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13", EE-ATX 13" x 13.68". Support up to ATX 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed
2. 12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES3, optional 2 x 2.5" hot-swap drive bay
3. 12-port 2U SAS3 12Gbps single-expander backplane, support up to 12x 3.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4. 1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
5. 7 low-profile expansion slot(s)
6. 3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
|---|---|
| SKU | CSE-826BE1C-R920LPB |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 920 W |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 12 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |