825TQC-600WB
Obudowa Supermicro CSE-825TQC-600WB 2U 600W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 825TQC-600WB
ID produktu w magazynie: 52059
Waga (brutto): 23.59 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042218202
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 13" motherboards
2. 8 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SGPIO, 2 x 3.5" fixed drive bay
3.8-port 2U SAS3 12Gbps TQ backplane, support up to 8x 3.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4.1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
6.3 x 8cm (7000 RPM) hot-swap PWM cooling fan(s)
|---|---|
| SKU | CSE-825TQC-600WB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 2U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 8 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |