815TQC-605WB
Obudowa Supermicro CSE-815TQC-605WB 1U 600W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
815TQC-605WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 815TQC-605WB
ID produktu w magazynie: 11606
Waga (brutto): 16.33 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042198917
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U chassis, upport Proprietary motherboard size 12.3" x 13", Proprietary 8.15" x 13.05"
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U 4-Port 12Gbps Backplane Support 4x3.5
5. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/PMBus
6. 2 full-height & full-length expansion slot(s) , 1 low-profile expansion slot(s)
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
Producent Supermicro
SKU CSE-815TQC-605WB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 3
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 8.15" x 13.05", 12.3" x 13", 8" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 600 W
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak