815TQ-600WB
Obudowa Supermicro CSE-815TQ-600WB 1U 600W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 815TQ-600WB
ID produktu w magazynie: 1927
Waga (brutto): 16.30 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042094776
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Chassis support for max. motherboard size E-ATX 13.68" x 13" - optimized for WIO motherboard
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 4-port 1U TQ backplane (W/ enclosure management), support up to 4x 3.5-inch SAS/SATA HDD
5. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/PMBus
7. 4 x 4cm heavy duty counter-rotating with optimal fan(s) speed control
8. Optional 2 x fans for AOC cooling
|---|---|
| SKU | CSE-815TQ-600WB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 1 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Maks. liczba dysków # | 4 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |