813MT-410CB
Obudowa Supermicro CSE-813MT-410CB 1U 410W DC Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
813MT-410CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 813MT-410CB
ID produktu w magazynie: 1862
Waga (brutto): 14.06 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 76cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042665129
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U chassis support for max. motherboard size - 12" x 10" ATX
2. 410W DC power supply (24-pin)
3. 4x 3.5" Hot-swap SAS / SATA drive bays, SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 4x 4cm 12,500 RPM PWM fans
5. 2x Front USB Ports, 1x Serial COM Port
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-813MT-410CB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, uATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 410 W
Typ zasilacza DC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak