813MF2TQC-350RCB
Obudowa Supermicro CSE-813MF2TQC-350RCB 1U 350W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
813MF2TQC-350RCB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 813MF2TQC-350RCB
ID produktu w magazynie: 1112531
Dostępność*: PL: BrakNL: 7 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U chassis, support motherboard sizes: Proprietary Micro ATX 9.6" x 9.6"
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS3/SATA drive bay, SAS or enterprise SATA HDD only recommended
3. 1U 4-Port Hybrid Backplane Support 4x3.5"SAS3/SATA3/NVMe Storage Devices, HF,RoHS (NOTE: 2.5" NVMe SSD require conversion tray)
4. 1U 350W Multi-output power supply Platinum level
5. 1 full height expansion slot(s) , 1 low-profile expansion slot(s)
6. 4 x 40x28mm PWM fan(s) Optional 2 x fans for AOC cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-813MF2TQC-350RCB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 2
Obsługiwane formaty płyt głównych mATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie