745TQ-1200B
Obudowa Supermicro CSE-745TQ-1200B 4U 1000W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
745TQ-1200B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 745TQ-1200B
ID produktu w magazynie: 1763
UPC/EAN: 672042068173
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features ;
1. 1200W Gold Level high efficiency Power Supply (93%)
2. 8x 3.5" SAS/SATA Hot-swap Drive Bays
3. GPU Support with 4x 6-pin / 8-pin power connectors
4. Adjustable Air Shroud for Various
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-745TQ-1200B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 1000 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie