743AC-668B
Obudowa Supermicro CSE-743AC-668B 4U/Tower 668W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
743AC-668B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 743AC-668B
ID produktu w magazynie: 305226
Waga (brutto): 24.95 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 80cm x 63cm x 36cm
UPC/EAN: 672042287239
Dostępność*: PL: BrakNL: 32 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 8x 3.5" SAS3/SATA3 Backplane for Hot-Swappable Drives
2. Front HDD Door Lock & Side Panel Intrusion Switch
3. Front I/O Ports: 2x USB 3.0
4. 4x Middle 8cm (5000 rpm) PWM Fan
5. 4U / Full Tower Chassis Supports max. Motherboard, Sizes – E-ATX 12" x 13"/ATX/Micro ATX
6. 668W Platinum Level Certified High-Efficiency Power Supply
7. 3x 5.25" External HDD Drive Bays & 8x 3.5" Hot-Swappable HDD Drives
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-743AC-668B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U/Tower
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 668 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie