732I-R600B
Obudowa Supermicro CSE-732I-R600B 4U/Tower 600W Redundant 4xHDD SATA
Supermicro
732I-R600B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 732I-R600B
ID produktu w magazynie: 1023508
Dostępność*: PL: BrakNL: 41 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 90° Rotatable HDD Cage
2. Kensington Lock Security
3. Front I/O Ports: 2x USB 2.0
4. 1x Optional Front 12cm (1850 RPM) PWM Fan
5. Mid-Tower Chassis Supports Micro-ATX Motherboard, Sizes – E-ATX/ATX/Micro ATX
6. 600W Redundant Power supply
7. 1x Rear 12cm (1850 RPM) PWM Fan
8. 2x 5.25" External HDD Drive Bays & 4x 3.5" Internal HDD Drive Bays
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-732I-R600B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U/Tower
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, mATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 13", 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 600 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak