721TQ-350B2
Obudowa Supermicro CSE-721TQ-350B2 BOX PC 350W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
721TQ-350B2
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 721TQ-350B2
ID produktu w magazynie: 860340
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 216 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Compact Mini-Tower: D 11"x W 8.27"x H 9.45"
2. Support wide range of Mini-ITX (6.75"x 6.75") motherboards
3. 4 3.5" Hot-Swap SATA3/SAS2 drive bays, 2 internal 2.5" SATA drive bays, and 1 slim DVD-ROM drive bay
4. 2 USB3.1 Gen1 ports(front), chassis intrusion switch, Kensington Lock supported
5. 1 low-profile expansion slot for add-on cards
6. 350W 80 PLUS Gold-certified High-efficiency power supply
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-721TQ-350B2
Podstawowe informacje
Rozmiar U BOX PC
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 6.75" x 6.75"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak