512F-350B1
Obudowa Supermicro CSE-512F-350B1 1U 350W 2xHDD SATA/SAS
Supermicro
512F-350B1
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 512F-350B1
ID produktu w magazynie: 23027
Waga (brutto): 6.40 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 56cm x 51cm x 16cm
UPC/EAN: 672042204465
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 14.5" Mini 1U chassis, supports maximum motherboard sizes: ATX 12" x 10"
2. 1x Full-height & half-length expansion slot
3. 2x 3.5" Fixed Internal Drive Bay
4. 1x Slim DVD ROM (optional)
5. Power Switch, Reset, and LED Indicators
6. 2x Counter-rotating Fans
7. 350W Gold Level High-efficiency Power Supply
Producent Supermicro
SKU CSE-512F-350B1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie