Z13PE-D16/ASMB11
Płyta główna ASUS Z13PE-D16/ASMB11 C741 LGA4677 Intel Xeon D-1567 FCBGA1667 SATA M.2 DDR5
ASUS
Z13PE-D16/ASMB11
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: ASUS
Numer części: Z13PE-D16/ASMB11
ID produktu w magazynie: 1464885
HS: 8473 30 20 00
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. E-ATX board ready for dual 5th Gen Intel Xeon Scalable processors, with LGA 4677 socket, and supporting up to 350 W TDP
2. A single CPU supports a maximum of three PCIe cards
3. 16 x DDR5 4800 RDIMM for up to 4 TB RAM
4. Integrated dual M.2 provides PCIe 5.0 x4 bandwidth for faster OS booting
5. Dual Intel 10 Gbps Ethernet with teaming support
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent ASUS
SKU Z13PE-D16/ASMB11
Podstawowe informacje
Chipset C741
Format E-ATX
Rozmiar 12" x 13"