826BE1C-R920WB
Obudowa Supermicro CSE-826BE1C-R920WB 2U 920W Redundant Hot-Swap 14xHDD SATA/SAS
Supermicro
826BE1C-R920WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 826BE1C-R920WB
ID produktu w magazynie: 4301
Waga (brutto): 27.22 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 30cm
UPC/EAN: 672042158119
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 12x 3.5" Hot-swap SAS3/SATA, Drive Bays
2. Optional 2x 2.5" Hot-swap SATA3, Drive Bays for OS mirroring
3. SAS3 Single Expander backplane, with SES-2 and cascading support
4. Mini-SAS HD 12Gbps connectivity (2 port in & 2 port out)
5. 3x 80mm Hot-swap Cooling Fans
6. 920W Redundant Power Supplies Platinum Level (94%+)
7. WIO slots (4 Full-height Full-length, 3 Low-profile PCI expansion)
Producent Supermicro
SKU CSE-826BE1C-R920WB
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 14
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak