826BAC12-R1K23LPB
Obudowa Supermicro CSE-826BAC12-R1K23LPB 2U 1000W Hot-Swap 12xHDD SATA/SAS
Supermicro
826BAC12-R1K23LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 826BAC12-R1K23LPB
ID produktu w magazynie: 799229
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Dostępność*: PL: BrakNL: 69 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis support max. motherboard size - ATX 12" x 10", E-ATX 12" x 13", EE-ATX 13" x 13.68" with rear 2.5" HDD option installed
2. 12 x 3.5" hot-swap drive bay, optional 2 x 2.5" hot-swap drive bay
3. 12x SAS3/SATA3/NVMe4 storage devices
5. 1U 1200W/1000W Titanium Power Supply W/PMbus W76xL336xH40mm
6. 7 low-profile expansion slot(s)
7. 3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-826BAC12-R1K23LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, EE-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 1000 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak