216BA-R920LPB
Obudowa Supermicro CSE-216BA-R920LPB 2U 920W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
Supermicro
216BA-R920LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 216BA-R920LPB
ID produktu w magazynie: 1631
Waga (brutto): 24.04 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 97cm x 68cm x 27cm
UPC/EAN: 672042121175
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 2U chassis support for max. motherboard size - 13" x 13.68", E-ATX and ATX. Support up to 12"x13" MB with rear 2.5" HDD option installed.
2. 24 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. 24-port 2U SAS 6Gbps direct-attached backplane, support up to 24x 2.5-inch SAS2/SATA3 HDD/SSD
4. 1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
5. 7 low-profile expansion slot(s)
6. 3 x 8cm (7000 RPM) hot-swap PWM cooling fan(s)
7. Optional 5 x 6cm fan cooling module for 826B/216B
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-216BA-R920LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 24
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak