216BE2C-R920WB
Obudowa Supermicro CSE-216BE2C-R920WB 2U 920W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 216BE2C-R920WB
ID produktu w magazynie: 4291
Waga (brutto): 25.90 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 96cm x 66cm x 26cm
UPC/EAN: 672042148110
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U Chassis for motherboard support size: (ATX 12" x 10") (E. ATX 12" x 13") (E.E. ATX 13.68" x 13")
2.24 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay, optional 2 x 2.5" hot-swap drive bay
3.24-port 2U SAS3 12Gbps dual-expander backplane, support up to 24x 2.5-inch SAS3/SATA3 HDD/SSD
4.1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
5.WIO Slots (4x Full-height, Half-length + 3x Low-profile)
6.3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
|---|---|
| SKU | CSE-216BE2C-R920WB |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX, EE-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 920 W |
| Maks. liczba dysków # | 24 |
| Obsługa dysków 3,5" | Nie |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |