116BAC10-R860W
Obudowa Supermicro CSE-116BAC10-R860W 1U 860W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Supermicro
116BAC10-R860W
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 116BAC10-R860W
ID produktu w magazynie: 1187445
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Dostępność*: PL: BrakNL: 61 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Optimized for X13 WIO (W series) motherboards, support MB size up to 12.3" x 13.4"
2. 10 x 2.5" hot-swap SAS3/SATA drive bay
4. 1U Redundant 860W Single Output Power Supply Platinum level, 54.5mm width
5. 2 full height expansion slot(s) , 1 low-profile expansion slot(s)
6. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-116BAC10-R860W
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 3
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary WIO
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12.3" x 13.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 860 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak