116AC10-R860CB-N10
Obudowa Supermicro CSE-116AC10-R860CB-N10 1U 860W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Supermicro
116AC10-R860CB-N10
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 116AC10-R860CB-N10
ID produktu w magazynie: 1016421
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 23.5" Depth 1U Rackmount Chassis - supports for maximum motherboard sizes of 12" x 13"
3. 800W/860W 1U redundant power supply
4. 1 full-height & full-length expansion slot(s)
5. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
6. Optional 2 x fans for AOC cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-116AC10-R860CB-N10
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 860 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak