113TQ-600CB
Obudowa Supermicro CSE-113TQ-600CB 1U 600W Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 113TQ-600CB
ID produktu w magazynie: 1602
Waga (brutto): 16.00 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042097678
HS: 8473 30 20 00
ECCN: ear99
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 1U rackmount chassis, support for motherboard size: 12" x 13" E-ATX and 13.68" x 13"
2. 8 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 8-port 1U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 2.5-inch SAS/SATA HDD/SSD
5. 1U 600W platinum efficiency multiple output power supply w/pmbus
6. 1 full-height & full-length expansion slot(s) (Riser Card Required)
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s)
8. Optional 2 x fan for PCI card cooling
|---|---|
| SKU | CSE-113TQ-600CB |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 1U |
| Gniazda rozszerzeń # | 1 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 8 |
| Obsługa dysków 3,5" | Nie |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |