SYS-1029U-TR25M
Serwer Supermicro SYS-1029U-TR25M • CSE-119UAC2-R751-T • X11DPU • 1U IPMI
Supermicro
SYS-1029U-TR25M
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-1029U-TR25M
ID produktu w magazynie: 291635
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 65cm x 22cm
UPC/EAN: 672042279982
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. Dual socket P (LGA 3647) supports Intel® Xeon® Scalable Processors, Dual UPI up to 10.4GT/s
2. Up to 3TB ECC 3DS LRDIMM or RDIMM, up to DDR4-2666MHz; 24 DIMM slots
3. 2 PCI-E 3.0 x16 slots (FH, 10.5" L), 1 PCI-E 3.0 x8 slot (LP), 1 PCI-E 3.0 x16 slot (internal LP)
4. 2 25GbE SFP28 Ethernet ports
5. 10 Hot-swap 2.5" Drive Bays; 10 SATA3 (2 hybrid ports - 2 NVMe opt.)
6. 8 heavy duty fans w/ optimal fan speed control
7. 750W Redundant Power Supplies Platinum Level (94%+)