SSG-6119P-ACR12N4L
Serwer Supermicro SSG-6119P-ACR12N4L Storage • 802TS-R804AMP • X11DPD-M25 • 1U IPMI NVMe
Producent: Supermicro
Numer części: SSG-6119P-ACR12N4L
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
2. 16 DIMMs; up to 3TB 3DS ECC, DDR4-2933MHz† RDIMM/LRDIMM, Supports Intel® Optane™ DCPMM††
4. 12 Hot-swap 3.5" SAS3/SATA3 drive bays with Broadcom 3224/3216, SAS3 IT mode controller
5. 4 Hot-swap 2.5" 7mm NVMe/SATA drive bays
6. 2 M.2 NVMe/SATA up to 80mm
7. Front Panel HDD Locate LED
8. Internal Cable Arm
9. 2x 25Gb SFP28 onboard
10. 800W Redundant Power Supplies, Platinum Level High-efficiency
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | SSG-6119P-ACR12N4L | ||||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rodzaj zasilania | AC | ||||||||||
| Obsługa NVMe | Tak / Liczba gniazd: 4 | ||||||||||
| Obsługa NGSFF | Nie | ||||||||||
| Rodzina | Magazyn danych | ||||||||||
| Obudowa | |||||||||||
| Nazwa produktu | 802TS-R804AMP | ||||||||||
| Rozmiar U | 1U | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 4 | ||||||||||
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary | ||||||||||
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13" | ||||||||||
| Zasilacz | |||||||||||
| Zasilanie redundantne | Tak | ||||||||||
| Moc zasilacza | 800 W | ||||||||||
| Typ zasilacza | AC | ||||||||||
| Dyski | |||||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||||
| Maks. liczba dysków # | 12 | ||||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Tak | ||||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Nie | ||||||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||||||
| Obsługa SAS | Tak | ||||||||||
| Możliwość montażu napędu CD/DVD | Nie | ||||||||||
| Wymagany kontroler SAS | Nie | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||||||
| Płyta główna | |||||||||||
| Nazwa produktu | X11DPD-M25 | ||||||||||
| Chipset | C621 | ||||||||||
| Format | Proprietary | ||||||||||
| Rozmiar | 12" x 13" | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 5 | ||||||||||
| Procesor | |||||||||||
| Gniazdo CPU | LGA3647 | ||||||||||
| Rodzina CPU | Intel Xeon Scalable LGA3647 | ||||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||||
| Max. CPU # | 2 | ||||||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 3072 GB | ||||||||||
| Gniazda pamięci # | 16 | ||||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR4 | ||||||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||||||
| Gniazda SATA # | 12 | ||||||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||||||
| NIC # | 2 | ||||||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||||||
| IPMI | Tak | ||||||||||
| VGA | Tak | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||||||
| Pobór mocy | 205 W | ||||||||||