R163-S35-AAC2
Serwer Gigabyte R163-S35-AAC2 • 1U SATA • 1x1GbE
Gigabyte
R163-S35-AAC2
Zapytaj o cenę
Producent: Gigabyte
Numer części: R163-S35-AAC2
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U
2. MS33-DC0
3. Single 4th Gen Intel Xeon Scalable, Up to 60 rdzeni, Max TDP 350W
4. 16 x DIMMs, DDR5, 4800MHz RDIMM, 8 kanałów
5. 1 x 1GbE LAN, 1 x 10/100/1000 Management LAN (IPMI)
6. 2 x PCIe Gen5 x16 slot, 2 x OCP 3.0 Gen5 x16 mezzanine slot
7. 4 x 2.5" / 3.5" SATA/Gen 4 NVMe do 12 x 2.5" SATA/Gen 4 NVMe Hot-Swap
8. ASPEED AST2600
9. Dual 800W / 1300W 80+ Platinum/Titanium Redundant PWS
Opis produktu
Producent Gigabyte
SKU R163-S35-AAC2
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa
1 Płyta główna
Podstawowe okablowanie
Rodzina Rack Server
Rozmiar U 1U
Płyta główna MS33-DC0
Chipset SoC
NIC 1x1GbE
Gniazda rozszerzeń # 2
Procesor
Gniazdo CPU LGA4677
Rodzina CPU 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677
Wbudowany CPU Nie
CPU # 1
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 256 GB
Gniazda pamięci # 16
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR5
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak