R163-S35-AAH1
Serwer Gigabyte R163-S35-AAH1 • 1U SATA • 1x1GbE
Gigabyte
R163-S35-AAH1
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Zapytaj o cenę
Producent: Gigabyte
Numer części: R163-S35-AAH1
ID produktu w magazynie: 2193171
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Single 5th/4th Gen Intel® Xeon® Scalable Processors
2. Single Intel® Xeon® CPU Max Series
3. 8-Channel DDR5 RDIMM, 16 x DIMMs
4. Dual ROM Architecture
5. 1 x 1Gb/s LAN port via Intel® I210-AT
6. 12 x 2.5" Gen5 NVMe/SATA/SAS-4 hot-swappable bays
7. 1 x M.2 slot with PCIe Gen3 x4 interface
8. 1 x FHHL PCIe Gen5 x16 slot
9. 1 x OCP 3.0 Gen5 x16 slot
10. 1+1 1300W 80 PLUS Titanium redundant power supplies
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Gigabyte
SKU R163-S35-AAH1
Podstawowe informacje
Zawartość zestawu
Ilość Nazwa produktu
1 Obudowa
1 Płyta główna
Podstawowe okablowanie
Rodzina Rack Server
Rozmiar U 1U
Płyta główna MS33-DC0
Chipset SoC
NIC 1x1GbE
Gniazda rozszerzeń # 2
Procesor
Gniazdo CPU LGA4677
Rodzina CPU 4th Gen Intel Xeon Scalable LGA4677
Wbudowany CPU Nie
CPU # 1
Pamięć systemowa
Maks. obsługiwana pojemność pamięci 256 GB
Gniazda pamięci # 16
Obsługiwana korekcja pamięci ER
Obsługiwany typ rozmiaru pamięci DIMM
Obsługiwany typ pamięci DDR5
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 12
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak