X12SDV-10CR-SP6F
Producent: Supermicro
Numer części: X12SDV-10CR-SP6F
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. System on Chip
2. Intel® Xeon® Processor D-1844NT, CPU TDP 55W, Intel Quick Assist Technology
3. Up to 256GB Registered ECC RDIMM, DDR4-2667MHz, in 4 DIMM slots
4. 1 PCIe 4.0 x16 or 2 PCIe 4.0 x8
6. 2 PCIe 3.0 NVMe x4 SlimSAS Internal Port (4 SATA/PCIe 3.0 x4)
7. Quad 1G RJ45 with Intel® I350-AM2 and i210-IT, Dual 25G SFP28 with Intel SoC
8. SoC controller for 10 SATA3 (6 Gbps) ports; RAID 0,1,5,10
9. 12V DC or ATX Power Input
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | MBD-X12SDV-10CR-SP6F | ||||||||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||||||||
| Chipset | SoC | ||||||||||||||
| Format | Flex-ATX | ||||||||||||||
| Rozmiar | 9" x 7.25" | ||||||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 3 | ||||||||||||||
| Procesor | |||||||||||||||
| Gniazdo CPU | FCBGA2227 | ||||||||||||||
| Rodzina CPU | Intel Xeon Processor D-1844NT | ||||||||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||||||||
| Max. CPU # | 1 | ||||||||||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 64 GB | ||||||||||||||
| Gniazda pamięci # | 4 | ||||||||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR4 | ||||||||||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||||||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||||||||||
| Gniazda SATA # | 2 | ||||||||||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||||||||||
| Obsługa NVMe | Nie | ||||||||||||||
| Obsługa M.2 | Tak | ||||||||||||||
| Gniazda M.2 # | 1 | ||||||||||||||
| NIC # | 6 | ||||||||||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||||||||||
| IPMI | Tak | ||||||||||||||
| VGA | Tak | ||||||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||||||||||
| Pobór mocy | 55 W | ||||||||||||||