SYS-1029U-TR25MV
Serwer Supermicro SYS-1029U-TR25MV SuperServer • 119UTS-R751P-T • X11DPU • 1U IPMI
Producent: Supermicro
Numer części: SYS-1029U-TR25MV
ID produktu w magazynie: 506801
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 65cm x 22cm
UPC/EAN: 672042361335
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
Dual Socket P (LGA 3647) support 2nd Gen Intel® Xeon® Scalable processors (Cascade Lake/Skylake)‡ 24 DIMMs; up to 6TB 3DS ECC DDR4-2933MHz† RDIMM/LRDIMM, Supports Intel® Optane™ DCPMM†† 2 PCI-E 3.0 x16 slots (FH, 10.5" L),1 PCI-E 3.0 x8 slot (LP), PCI-E 3.0 x16 slot (internal LP) 2 25GbE SFP28 Ethernet ports 10 Hot-swap 2.5" Drive Bays 10 SATA3 (2 hybrid ports - 2 NVMe opt.); Optional M.2 NVMe and SATA3 ports 8 heavy duty fans w/ optimal fan speed control 750W Redundant Power Supplies Platinum Level (94%+)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | SYS-1029U-TR25MV | ||||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||||
| Zawartość zestawu |
| Rodzaj zasilania | AC | ||||||||||
| Obsługa NVMe | Nie | ||||||||||
| Obsługa NGSFF | Nie | ||||||||||
| Rodzina | SuperServer | ||||||||||
| Obudowa | |||||||||||
| Nazwa produktu | 119UTS-R751P-T | ||||||||||
| Rozmiar U | 1U | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 4 | ||||||||||
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary | ||||||||||
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 17" x 16.8" | ||||||||||
| Zasilacz | |||||||||||
| Zasilanie redundantne | Tak | ||||||||||
| Moc zasilacza | 750 W | ||||||||||
| Typ zasilacza | AC | ||||||||||
| Dyski | |||||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||||
| Maks. liczba dysków # | 10 | ||||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Nie | ||||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||||||
| Możliwość montażu napędu CD/DVD | Nie | ||||||||||
| Wymagany kontroler SAS | Nie | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||||||
| Płyta główna | |||||||||||
| Nazwa produktu | X11DPU | ||||||||||
| Chipset | C621 | ||||||||||
| Format | Proprietary | ||||||||||
| Rozmiar | 17" x 16.8" | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 3 | ||||||||||
| Procesor | |||||||||||
| Gniazdo CPU | LGA3647 | ||||||||||
| Rodzina CPU | Intel Xeon Scalable LGA3647 | ||||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||||
| Max. CPU # | 2 | ||||||||||
| Kształt SNK | Narrow | ||||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 3072 GB | ||||||||||
| Gniazda pamięci # | 24 | ||||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR4 | ||||||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||||||
| Obsługa SATA | Nie | ||||||||||
| Gniazda SATA # | 14 | ||||||||||
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||||||
| IPMI | Tak | ||||||||||
| VGA | Tak | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Mission-critical, UIO/WIO | ||||||||||
| Pobór mocy | 50 W | ||||||||||