LB16AC10-R860AW
Obudowa Supermicro CSE-LB16AC10-R860AW 1U 860W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Supermicro
LB16AC10-R860AW
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: LB16AC10-R860AW
ID produktu w magazynie: 814185
Dostępność*: PL: BrakNL: 28 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. SAS3 12Gb/s and NVMe support
1U Optimized for CloudDC motherboard with S-AIOM support, support MB size up to 12.3" x 13.4"
2. 10 x 2.5"(tool-less) hot-swap SAS3/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U 10-Slot SFF Backplane Supports SAS3/SATA3/NVMe
5. 1U 860W Redundant power supply Platinum level, 24Pin output
6. 2x full-height & full-length expansion slot(s) 2x AIOM expansion slot(s)
7. 4 x 40x56mm counter-rotation PWM fan(s) by default, 2 x as optional
8. Support Service Tag for system information
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-LB16AC10-R860AW
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 2
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12.3" x 13.4"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 860 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak