813MFTQC-350CB
Obudowa Supermicro CSE-813MFTQC-350CB 1U 350W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Supermicro
813MFTQC-350CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 813MFTQC-350CB
ID produktu w magazynie: 58194
Waga (brutto): 17.70 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 76cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042226511
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 6 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 1U Chassis for motherboard support size: (12" x 10") (9.6" x 9.6")
2. 4 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
3. 1U 4-Port 12Gbps Backplane Support 4x3.5
4. 1U 350W Multi-output power supply Platinum level
5. 1 full height expansion slot(s)
6. 4 x 40x28mm PWM fan(s)
7. Optional 2 x 40x28mm PWM fan(s)
Opis produktu
Producent Supermicro
SKU CSE-813MFTQC-350CB
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 10"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Maks. liczba dysków # 4
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak