721TQ-350B
Obudowa Supermicro CSE-721TQ-350B BOX PC 350W Hot-Swap 4xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 721TQ-350B
ID produktu w magazynie: 860339
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 87 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. Compact Mini-Tower: D 11"x W 8.27"x H 9.45"
2. Support wide range of Mini-ITX (6.75"x 6.75") motherboards
3. 4 3.5" Hot-Swap SATA3/SAS2 drive bays, 2 internal 2.5" SATA drive bays, and 1 slim DVD-ROM drive bay
4. 2 USB2.0 ports(front), chassis intrusion switch, Kensington Lock supported
5. 1 low-profile expansion slot for add-on cards
6. 350W 80 PLUS Gold-certified High-efficiency power supply
|---|---|
| SKU | CSE-721TQ-350B |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | BOX PC |
| Gniazda rozszerzeń # | 1 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | Proprietary |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 6.75" x 6.75" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Nie |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 4 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Tak |