514-R400W
Obudowa Supermicro CSE-514-R400W 1U 400W Redundant 2xHDD SATA
Supermicro
514-R400W
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 514-R400W
ID produktu w magazynie: 4942
Waga (brutto): 8.20 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 69cm x 61cm x 21cm
UPC/EAN: 672042168934
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. Support WIO MB size of Proprietary 12.3" x 13", Proprietary 8.15" x 13.05".
2. Up to 2 x 2.5" fixed with bracket
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U 400W Redundant single output power supply, W/PMbus, gold level
5. Up to , 2 full height expansion slot(s) , 1 low-profile expansion slot(s)
6. 4 x 40x56mm PWM fan(s)
7. Optional 2 x fans for AOC cooling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-514-R400W
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 3
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 8.15" x 13.05", 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 400 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Nie
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak