513BTQC-350B
Obudowa Supermicro CSE-513BTQC-350B 1U 350W Hot-Swap 2xHDD SATA
Supermicro
513BTQC-350B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 513BTQC-350B
ID produktu w magazynie: 540008
Waga (brutto): 6.58 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 57cm x 50cm x 18cm
UPC/EAN: 672042353477
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-513BTQC-350B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych uATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 350 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 2
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak