846BA-R920B
Obudowa Supermicro CSE-846BA-R920B 4U 920W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
Producent: Supermicro
Numer części: 846BA-R920B
ID produktu w magazynie: 2102
Waga (brutto): 34.02 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 35cm
UPC/EAN: 672042104543
Dostępność*: PL: BrakNL: 10 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 4U chassis support for max. motherboard size - 13.68" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX and 9.6" x 9.6" Micro-ATX
2. 24 x 3.5" hot-swap drive bay
3. 24-port 4U SAS 6Gbps direct-attached backplane, support up to 24x 3.5-inch SAS2/SATA3 HDD/SSD
4. 1U 920W Redundant Platinum Level Power Supply
5. 7 full-height & full-length expansion slot(s)
6. 3 x 8cm hot-swap redundant PWM cooling fan(s)
7. 2 x 8cm hot-swap exhaust fan(s) & air shroud
|---|---|
| SKU | CSE-846BA-R920B |
| Podstawowe informacje | |
| Rozmiar U | 4U |
| Gniazda rozszerzeń # | 7 |
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX |
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 9.6" x 9.6", 12" x 10", 13.68" x 13" |
| Zasilacz | |
| Zasilanie redundantne | Tak |
| Moc zasilacza | 920 W |
| Typ zasilacza | AC |
| Dyski | |
| Hot-Swap | Tak |
| Maks. liczba dysków # | 24 |
| Obsługa dysków 3,5" | Tak |
| Obsługa dysków 2,5" | Nie |