829BTQ-R920WB
Obudowa Supermicro CSE-829BTQ-R920WB 2U 920W Redundant Hot-Swap 10xHDD SATA/SAS
Supermicro
829BTQ-R920WB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 829BTQ-R920WB
ID produktu w magazynie: 2056
Waga (brutto): 23.60 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 100cm x 66cm x 28cm
UPC/EAN: 672042105700
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
1.2U chassis supports for maximum motherboard sizes - SMC Proprietary WIO , 13.68" x 16.5" motherboards
2.10 x 3.5" hot-swap SAS/SATA
4.1U 920W Redundant Platinum Super Quiet power supply W/PMbus
5.4 full-height & full-length expansion slot(s) , 3 low-profile expansion slot(s)
6.4 x 80mm 9500 RPM fan(s)
7.Optional 3 x fans for 100% cooling redundancy
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-829BTQ-R920WB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 2U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 10
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie