113TQ-R500CB
Obudowa Supermicro CSE-113TQ-R500CB 1U 500W Redundant Hot-Swap 8xHDD SATA/SAS
Supermicro
113TQ-R500CB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 113TQ-R500CB
ID produktu w magazynie: 1607
Waga (brutto): 16.80 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 86cm x 60cm x 22cm
UPC/EAN: 672042092369
Zaloguj się aby dodać opinię.
1. 1U rackmount chassis, support for motherboard size: 12" x 13" E-ATX
2. 8 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
3. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 8-port 1U TQ (W/ AMI 9072) backplane, support up to 8x 2.5-inch SAS/SATA HDD/SSD
5. 1U 500W Redundant Single Output power supply W/PMbus 54.5mm width
6. 1 full-height & full-length expansion slot(s) (Riser Card Required)
7. 3 x 4cm counter-rotating PWM fan(s)
8. Optional 3 x fan for PCI card cooling
Producent Supermicro
SKU CSE-113TQ-R500CB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 1U
Gniazda rozszerzeń # 1
Obsługiwane formaty płyt głównych E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 500 W
Maks. liczba dysków # 8
Obsługa dysków 3,5" Nie
Obsługa dysków 2,5" Tak