847E26-R1400LPB
Obudowa Supermicro CSE-847E26-R1400LPB 4U 1400W Redundant Hot-Swap 36xHDD SATA
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
847E26-R1400LPB
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 847E26-R1400LPB
ID produktu w magazynie: 2128
Waga (brutto): 41.28 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 101cm x 70cm x 45cm
UPC/EAN: 672042072040
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 4U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13", E-ATX and ATX motherboards
2. 36 x 3.5" hot-swap HDD bays for server chassis
3. 1U 1100/1400W Redundant single output power supply, gold level w/PMbus
4. 7 low-profile expansion slot(s)
5. 7 x 8cm hot-swap redundant PWM cooling fan(s)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-847E26-R1400LPB
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 1400 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 36
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie