847BE1C12-R1K68LPB4
Obudowa Supermicro CSE-847BE1C12-R1K68LPB4 4U 1600W Hot-Swap 36xHDD SATA/SAS
Supermicro
847BE1C12-R1K68LPB4
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Producent: Supermicro
Numer części: 847BE1C12-R1K68LPB4
ID produktu w magazynie: 961085
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Dodaj do listy życzeń
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Do koszyka Negocjuj cenę
Oceń produkt:
Brak głosów.
Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 36x (24 front + 12 rear) 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bays supporting SAS3/2 or SATA3 HDDs with 12Gbps throughput
2. Optional rear 2.5" removable HDD
3. Redundant 1600W Titanium Level (1+1) power supplies with PMBus
5. E1C12: Single SAS3 (12Gbps) expander plus 12 x NVMe backplane(Front:8/ Rear:4)
6. Mini SAS HD (SFF 8643) connectivity on backplane
7. Palletized packaging for easy shipping and handling
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-847BE1C12-R1K68LPB4
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych Proprietary
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 1600 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 36
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie