846BE26-R920B
Obudowa Supermicro CSE-846BE26-R920B 4U 920W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA
846BE26-R920B
Producent: Supermicro
Numer części: 846BE26-R920B
ID produktu w magazynie: 2106
UPC/EAN: 672042104536
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 4U chassis support for max. motherboard size - 13.68" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX and 9.6" x 9.6" Micro-ATX
2. 24 x 3.5" hot-swap drive bay
3. 1U 920W Redundant Platinum Level Power Supply
4. 7 full-height & full-length expansion slot(s)
5. 3 x 8cm hot-swap redundant PWM cooling fan(s)
6. 2 x 8cm hot-swap exhaust fan(s) & air shroud
Producent Supermicro
SKU CSE-846BE26-R920B
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 9.6" x 9.6", 12" x 10", 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Maks. liczba dysków # 24
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie