846BE16-R920B
Obudowa Supermicro CSE-846BE16-R920B 4U/Tower 920W Redundant Hot-Swap 24xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
846BE16-R920B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 846BE16-R920B
ID produktu w magazynie: 2104
Waga (brutto): 34.02 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 35cm
UPC/EAN: 672042107049
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 4U chassis support for max. motherboard size - 13.68" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX and 9.6" x 9.6" Micro-ATX
2. 24 x 3.5" hot-swap drive bay
3. 1U 920W Redundant Platinum Level Power Supply
4. 7 full-height & full-length expansion slot(s)
5. 3 x 8cm hot-swap redundant PWM cooling fan(s)
6. 2 x 8cm hot-swap exhaust fan(s) & air shroud
Producent Supermicro
SKU CSE-846BE16-R920B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U/Tower
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 13.68" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Tak
Moc zasilacza 920 W
Maks. liczba dysków # 24
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Tak