842TQC-668B
Obudowa Supermicro CSE-842TQC-668B 4U 668W Hot-Swap 5xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
842TQC-668B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 842TQC-668B
ID produktu w magazynie: 396104
Waga (brutto): 11.34 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 74cm x 65cm x 35cm
UPC/EAN: 672042332397
HS: 8473 30 20 00
ECCN: EAR99
Dostępność*: PL: BrakNL: 158 szt. (szacowany czas dostawy od 4 do 10 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. 668W Platinum Level High Efficiency Power Supply
2. 5x SAS3 3.5" HDD Bays
3. 3x 5.25" Peripheral Drive Bays
4. 1x Slim DVD-ROM Drive Bay
5.7x Full-height, Full-length Tool-less Expansion SlotsDual channel Air Duct design
6. 2x Front USB 3.0 Ports & 1x Com port
7. Optional Front Bezel with Removable Air Filter
8. Power Switch, Reset Switch & 6x LED Indicators
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-842TQC-668B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX, mATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 668 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 5
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie