842TQ-865B
Obudowa Supermicro CSE-842TQ-865B 4U 865W Hot-Swap 5xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
842TQ-865B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 842TQ-865B
ID produktu w magazynie: 2098
Waga (brutto): 11.34 kg
Wymiary opakowania (DxSxW): 80cm x 68cm x 36cm
UPC/EAN: 672042079834
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 865W High Efficiency Power Supply
2. 5x 3.5" HDD Bays
3. 3x 5.25" Peripheral Drive Bays
4. 1x Slim DVD-ROM Drive Bay
5. 7x Full-height, Full-length Tool-less Expansion Slots
6. Dual channel Air Duct design
7. 2x Front USB 2.0 Ports & 1x Com port
8. Optional Front Bezel with Removable Air Filter
9. Power Switch, Reset Switch & 6x LED Indicators
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-842TQ-865B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 865 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 5
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie