842TQ-665B
Obudowa Supermicro CSE-842TQ-665B 4U 665W Hot-Swap 5xHDD SATA/SAS
Supermicro
Produkt niedostępny (EOL) lub z ograniczoną sprzedażą (shortage). Prosimy o kontakt.
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
842TQ-665B
Powyższe zdjęcie może prezentować zróżnicowaną konfigurację lub opcjonalne części.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: 842TQ-665B
ID produktu w magazynie: 2097
UPC/EAN: 672042079827
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
1. 665W High Efficiency Power Supply
2. 5x 3.5" HDD Bays
3. 3x 5.25" Peripheral Drive Bays
4. 1x Slim DVD-ROM Drive Bay
5.5. 7x Full-height, Full-length Tool-less Expansion Slots
6. Dual channel Air Duct design
7. 2x Front USB 2.0 Ports & 1x Com port
8. Optional Front Bezel with Removable Air Filter
9. Power Switch, Reset Switch & 6x LED Indicators
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
Producent Supermicro
SKU CSE-842TQ-665B
Podstawowe informacje
Rozmiar U 4U
Gniazda rozszerzeń # 7
Obsługiwane formaty płyt głównych ATX, E-ATX
Obsługiwane rozmiary płyt głównych 12" x 13"
Zasilacz
Zasilanie redundantne Nie
Moc zasilacza 665 W
Typ zasilacza AC
Dyski
Hot-Swap Tak
Maks. liczba dysków # 5
Obsługa dysków 3,5" Tak
Obsługa dysków 2,5" Nie